Cvičení pro dialyzované a transplantované v roce 2017

Také v roce 2017 pořádá Společnost dialyzovaných a transplantovaných pravidelné cvičení. Cvičíme každou středu 16:00 - 16:55* na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze.

Co s sebou: pohodlný cvičební oděv, přezůvky na cvičení; ručník; zásoby tekutin podle potřeby; potvrzení od Vašeho ošetřujícího lékaře - nefrologa, že se můžete věnovat kondičnímu cvičení pod vedením fyzioterapeuta.

Místo konání: Fakulta tělesné výchovy a sportu v Praze (FTVS UK); adresa: José Martího 31, Praha 6 (info    o dopravě na www.ftvs.cuni.cz); tělocvična katedry fyzioterapie, blok C, 1. patro. Pro nově příchozí sraz na vrátnici po předchozí domluvě.

Z kapacitních důvodů je nutná rezervace místa na telefonním čísle 604 826 622 – nejlépe sms (při 1. kontaktu uvést své jméno, diagnózu (HD, PD, Tx) a délku léčby či doby po Tx). Místo si, prosím, rezervujte nejpozději večer před dnem cvičení.

Těšíme se na vás. Za SpolDaT: Jana Bosáková, za kol. fyzioterapeutů PhDr. Andrea Mahrová, Ph.D.

*Aktuální změna dne a času cvičení v určitých intervalech vyhrazena; vždy aktuální info přihlášeným cvičencům prostřednictvím sms.

Informace

Podpořte nás

Pokud chcete přispět na činnost Společnosti dialyzovaných a transplantovaných, zašlete prosím libovolnou částku na účet: 37832011/0100.

Do zprávy pro příjemce napište slovo příspěvek. Pokud budete požadovat potvrzení daru, nebo sepsání darovací smlouvy, kontaktujte nás prosím na mailu: prezidium@spoldat.cz.